Share This Post

Wieści z branży gier

Wargroove wychodzi w następnym miesiącu

Wargroove wychodzi w następnym miesiącu

W dzisiejszym materiale od Nintendo, skupiającym się na nadchodzących grach Indie na Switcha, dowiedzieliśmy się, że Wargroove od studia Chucklefish, czyli kolorowa turowa strategia przypominająca Advance Wars z GameBoya Advance, będzie miała swoją premierę już na początku następnego miesiąca, bowiem zadebiutuje dokładnie 1 lutego. Nikt chyba się nie spodziewał, że nastąpi to tak szybko – w końcu do lutego mamy już tylko 8 dni – ale chyba jednak wszyscy przyjmujemy te miłe zaskoczenie, że już niedługo będziemy mogli zagrać w tę prześliczną produkcję.

Gra zadebiutuje 1 lutego na PC, Xboxa One oraz na Nintendo Switch, a wersja na PlayStation 4 zostanie ogłoszona w późniejszym terminie. Póki co, znana jest tylko cena na konsolę Nintendo, czyli 72 złote, gdzie już teraz możecie ją kupić i zacząć wstępnie pobierać.

Czasem grywam w jakieś gierki i lubię też coś o nich napisać. Czy coś. Keep Calm and Git Gud.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>