Podziel się tym postem

News

Apex Legends, darmowe battle royale od twórców Titanfalla, jest już dostępne

Apex Legends, darmowe battle royale od twórców Titanfalla, jest już dostępne

Apex Legends, zapowiedziane stosunkowo niedawno, jest już dostępne dla graczy, którzy chcą się spróbować w grze battle royale stworzonej przez twórców Titanfalla oraz Titanfalla 2. Sama gra jest dosyć – jakby to powiedzieć – lekko kontrowersyjna. Raczej wszyscy fani tytanów i pilotów spodziewali się, że w grze zobaczymy podstawowe mechaniki z wcześniejszych produkcji studia, ale niestety, nie ma ich w Apex Legends. Jak brak tytanów można jeszcze zrozumieć, tak brak biegania po ścianach, linki z hakiem, czy nawet podwójnych skoków jest raczej zawodem dla tych, którzy oczekiwali prawdziwego battle royale w świecie Titanfalla.

Jeżeli jednak chcecie przetestować tę darmową grę, to możecie zagrać na PC za pomocą sklepu Origin, PlayStation 4 lub Xboxie One.

Czasem grywam w jakieś gierki i lubię też coś o nich napisać. Czy coś.

Zostaw odpowiedź

Konkurs: Komentarz Miesiąca!
Zostaw komentarz pod dowolnym postem arhn.eu i weź udział w konkursie! Najlepszy komentarz lutego nagrodzony zostanie koszulką arhn.eu!
[Szczegóły i regulamin konkursu.]

Twój adres email nie zostanie upubliczniony. Wymagane pola oznaczone są *

Dozwolone są te tagi HTML i atrybuty: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>