Share This Post

Wieści z branży gier

Hollow Knight: Silksong ujawniony

Hollow Knight: Silksong ujawniony

Sequel do niespodziewanego hitu z 2017 roku, Hollow Knight, został dzisiaj zapowiedziany na PC oraz Nintendo Switch.

Gra chwalona ze względu na piękną, ręcznie rysowaną grafikę (te animacje!), dobry gameplay w stylu Metroidvanii, dużo zawartości i darmowe DLC, a to wszystko za niską cenę (15 USD). Od jakiegoś czasu wiedziano o nowej przygodzie w uniwersum, fani spodziewali się co najwyżej nowego, płatnego dodatku, ale studio Team Cherry zaskoczyło wszystkich zapowiedzią nowej części.

Akcja dziać ma się w niewidzianym wcześniej, bardziej kolorowym świecie. Czekać będą na nas nowi bossowie, ponad 150 nowych rodzajów przeciwników oraz całkiem nowy główny bohater z zupełnie innym zestawem ruchów.

Gram w gierki, czytam o gierkach, oglądam gierki, robię gierki, piszę o gierkach.

1 Comment

  1. Tak wiele mówi się o tym jak wspaniałym producentem jest Cd Project Red, ale moim faworytem jest w tym momencie team cherry, który na każdym kroku wyprzedza oczekiwania swojego grona graczy. Niewygórowana cena i rozmiar pierwszej części, potem kilka darmowych DLC, a teraz kiedy spodziewałem się grywalnej postaci, plus niewielkiej zawartości, dostaje pełnoprawną kontynuację! Do tego każda zawartość skierowana jest do core’owego gracza. Nie opiera się naciskom o zmniejszenie poziomu trudności, pod którym ugina się np. Moon Studios przy nowym Ori. Brawo!

    Reply

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>