Kingdom Hearts III — miała być recenzja a wyszło… to 🤔

Recenzja / Rekomendacje
Trudno w to uwierzyć, ale na numerowany sequel do Kingdom Hearts II fani serii musieli poczekać aż 14 lat! Trójka jest jedną z najmniej przystępnych fabularnie gier wideo na rynku, ale to mimo wszystko nie powinno odstraszać zainteresowanych graczy. Historia na dobrą sprawę gra tu bowiem drugie skrzypce, a prawdziwą gwiazdą są światy Disneya/Pixara. Gra dostępna na PlayStation 4 oraz Xbox One.

Podziel się tym postem

Trudno w to uwierzyć, ale na numerowany sequel do Kingdom Hearts II fani serii musieli poczekać aż 14 lat! Trójka jest jedną z najmniej przystępnych fabularnie gier wideo na rynku, ale to mimo wszystko nie powinno odstraszać zainteresowanych graczy. Historia na dobrą sprawę gra tu bowiem drugie skrzypce, a prawdziwą gwiazdą są światy Disneya/Pixara.

Gra dostępna na PlayStation 4 oraz Xbox One.

not this guy again. oh god how did this get here i am not good with computer.

6 komentarzy

 1. Dlaczego Square nie przetłumaczył gry? Chętnie bym zagrał ale ilość dialogów po angielsku wybijało by mnie z rytmu. Tomb Raider od Square Enix ma pełne spolszczenie.

  Odpowiedź
  • Hmm, może nie stać ich na Bartosza W? A bardziej serio, te dialogi są w większości na poziomie 1-klasisty szkoły podstawowej. Żeby nie uwłaczyć twojej inteligencji musiałbym założyć, że masz lat 6-7, co z kolei implikuje pytanie- skąd masz tą grę, ona ma trochę wyższe ograniczenia wiekowe 😉
   PS- nie twierdzę i nigdy nie będę twierdził, że jestem urodzonym lingwistą języka angielskiego, większości nauczyłem się z czasopism technicznych oraz gier i/lub filmów.

   Odpowiedź
   • Zdajesz sobie sprawę, że w gry grają też ludzie po 35 roku życie, u których w szkołach był rosyjski i niemiecki 🙂 Brak znajomości podstaw angielskiego jest problemem dla takich ludzi, ale nie trzeba wyśmiewać, że mają 6-7 lat. A gry w tamtych czasach w większość to były zręcznościówki itp. więc nie szło z nich się nauczyć angielskiego.

    Odpowiedź
   • O boze chkooak jaki z ciebie snob to az glowa boli… Co jeszcze umiales w 1 klasie no co?

    Odpowiedź
  • Może dlatego że KH 1 i 2 także nie zostało spolszczone ?

   Odpowiedź
  • Prawdopodobnie dlatego, że Square się to po prostu by nie opłaciło finansowo. Przekład gry na inne języki jest kosztowny, a koszt takiego pewnie po prostu by im się nie zwrócił w sprzedaży gry.

   Odpowiedź

Zostaw odpowiedź

Twój adres email nie zostanie upubliczniony. Wymagane pola oznaczone są *

Dozwolone są te tagi HTML i atrybuty: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.