Strona główna » Wieści z branży gier » Kolejna niewydana gra braci Oliver trafiła właśnie na Kickstartera

Share This Post

Wieści z branży gier

Kolejna niewydana gra braci Oliver trafiła właśnie na Kickstartera

Kolejna niewydana gra braci Oliver trafiła właśnie na Kickstartera

Dzisiaj na Kickstarterze – platformie pozwalającej założyć komuś akcję crowfundingową – trafiła dzisiaj dosyć ciekawa kampania. Pochodzi ona od braci Oliver, którzy są ojcami serii Dizzy, niegdyś bardzo popularnych produkcji, w którym sterowaliśmy jajkiem.

Na jaką więc grę tym razem zbierają nasi bracia? Jest to Panic! Dizzy, oryginalnie stworzone na Spectruma w roku 1991 oraz na inne, popularne wtedy komputery. Twór ten jednak nie został nigdy wydany przez Codemasters i dopiero niedawno odnalazł go jeden z fanów Dizziego, co sprowadza nas do dzisiejszej akcji crowfundingowej.

Panic! Dizzy zawiera w sobie 5 gier logicznych, gdzie każda ma tryb jednego lub dwóch graczy. Zagadki te wyglądają dosyć prosto, aczkolwiek nie oznacza to, że nie dostarczą one dużo świetnej zabawy podczas grania z kolegą. Aby dostać grę, musicie wpłacić co najmniej 8 funtów, a premiera przewidywana jest na maj 2020 roku. Więcej dowiecie się tutaj. A może chcecie się dowiedzieć więcej o samych braciach Oliver? Zapraszamy w takim razie do wywiadu, w całości po angielsku, który został z nimi przeprowadzony przez redaktora naczelnego, Dark Archona.

Avatar
Czasem grywam w jakieś gierki i lubię też coś o nich napisać. Czy coś. Keep Calm and Git Gud.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>