Share This Post

Wieści z branży gier

Nowe DLC do Ni no Kuni II: Revenant Kingdom pojawi się w marcu

Nowe DLC do Ni no Kuni II: Revenant Kingdom pojawi się w marcu

Najnowsze DLC do Ni no Kuni II: Revenant Kingdom, zatytułowane „The Tale of a Timeless Tome” pojawi się na PlayStation 4 oraz na PC za pośrednictwem platformy Steam już 19 marca obecnego roku.

Dodatek ten będzie w sobie zawierać całkowicie nowy rozdział fabularny, w którym spotkamy królika ubranego w garnitur, pojawiającego się w snach wielu osób, dwie nowe „metody” pozwalające na jeszcze większe możliwości podczas starć z wrogami, gdzie jedna z nich, nazwana „Wizard’s Companion” ma nawiązywać do poprzedniej gry z serii: Ni no Kuni: Wrath of the White Witch, oraz arenę, na której zmierzymy się z potężnymi przeciwnikami.

The Tale of a Timeless Tome będzie dostępne dla graczy za 15 dolarów, co w naszej walucie stanowi około 60 złotych, a jeżeli posiadacie przepustkę sezonową, to owe DLC oczywiście będzie za darmo.

Źródło: Blog PlayStation.

Czasem grywam w jakieś gierki i lubię też coś o nich napisać. Czy coś. Keep Calm and Git Gud.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>