Share This Post

Wieści z branży gier

Razer Game Store zostanie zamknięty 28 lutego

Razer Game Store zostanie zamknięty 28 lutego

Twórca urządzeń peryferyjnych dla graczy, Razer, ogłosił niedawno, że ich sklep, Razer Game Store, otworzony w kwietniu ubiegłego roku, zostanie zamknięty w następnych tygodniu, a dokładniej 28 lutego.

Firma niestety nie podaje zbytnio danych sprzedaży, czy popularności ich sklepu. Możemy więc jednak tylko podejrzewać, że że zamknięcie serwisu następuje poprzez niewpasowanie się w rynek. Prawdopodobnie dosyć ciężko jest konkurować z innymi usługami, które sprzedają klucze do gier.

Przez swoje 10 miesięcy życia, Razer Game Store oferował klucze do takich platform, jak Steam oraz Uplay, a dodatkiem do całej usługi miały być zniżki na urządzenia peryferyjne Razera. Cały program polegał na tym, że członek portalu grał w gry, za co dostawał punkty, dzięki którym dostawał obniżki cen na klawiatury, myszki, itp. Niestety, oferta ta została dosyć szybko anulowana, ponieważ istniało w niej zbyt dużo obejść, które niektórzy ludzie oczywiście wykorzystywali.

Sklep zamknie się 28 lutego obecnego roku, a Razer mówi, że wszystkie gry będą dalej działać, ale lepiej wykorzystać swoje klucze do gier przed zamknięciem sklepu. Wszystkie zamówienia przedpremierowe oczywiście dotrą do kupujących.

Źródło: Gameindustry.biz

Czasem grywam w jakieś gierki i lubię też coś o nich napisać. Czy coś. Keep Calm and Git Gud.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>