Share This Post

Wieści z branży gier

Square Enix założyło konto Twitterowe dla ich nowego IP

Square Enix założyło konto Twitterowe dla ich nowego IP

Wygląda na to, że Square Enix myśli nad nowym IP, ponieważ założyli nowe konto w serwisie Twitter, na którym możemy się dowiedzieć, że będzie służyć ono do promocji ich nowego IP o nazwie „Last Idea’.

Żadne oficjalne ogłoszenie nie miało jeszcze miejsca, więc nic więcej nie wiadomo na temat tej produkcji. Jednak, sama nazwa „Last Idea” jest całkiem podobna, wręcz brzmi jak synonim innej marki Square: Final Fantasy. Oprócz tego, japońska firma ostatnio przedstawiła swój raport dochodowy za poprzedni rok, w związku z czym inwestorzy mieli parę pytań. Z wywiadu z dyrektorem studia, możemy wyczytać następujące informacje:

„Square Enix president Yosuke Matsuda asked people to look to the road to E3 later this year for more announcements. On its own, this is a fairly innocuous statement, but it is combined with an expectation of extremely high revenue income in the third quarter, which would be around winter of this calendar year”

W luźnym tłumaczeniu: „Dyrektor Yosuke Matsuda prosi ludzi, by wyczekiwali tegorocznego E3, aby zobaczyć więcej zapowiedzi. Samo w sobie jest do dosyć niewinne oświadczenie, ale towarzyszy mu oczekiwanie dużych przychodów w okolicy zimy obecnego roku kalendarzowego”

Jest całkiem prawdopodobne, że Pan Yosuke Matsuda wspominał o swoim nowym IP, ale chyba jednak musimy poczekać do E3, by móc doczekać się oficjalnego ogłoszenia.

Źródło: Game Informer (Ich domysły na temat FFVII potraktujcie z odpowiednim dystansem.)

Czasem grywam w jakieś gierki i lubię też coś o nich napisać. Czy coś. Keep Calm and Git Gud.