Share This Post

Wieści z branży gier

Steam usuwa filmy, które nie są związane z grami

Steam usuwa filmy, które nie są związane z grami

Pamiętacie jeszcze o tym, że Steam sprzedaje także filmy? Ja też nie i Steam najwidoczniej przypomniał sobie o nich dopiero niedawno, gdyż sklep wypuścił dzisiaj ogłoszenie, z którego możemy dowiedzieć się, że wszystkie filmy niezwiązane z grami zostaną usunięte z tego serwisu w nadchodzących tygodniach.

„In reviewing what Steam users actually watch, it became clear we should focus our effort on offering content that is either directly related to gaming or, is accessory content for games or software sold on Steam [..]”, luźno tłumacząc to na „Po sprawdzenia co użytkownicy Steama oglądają, wyszło na jaw, że powinniśmy się skupić na oferowaniu zawartości, która jest albo związana z grami, dodatkami do gier lub programów oferowanych na Steamie”.

Wszystkie filmy, które zakupiliście dawniej będą dalej dla was dostępne, ale nie będziecie w stanie kupić już tych, które zostaną usunięte ze sklepu.

Czasem grywam w jakieś gierki i lubię też coś o nich napisać. Czy coś. Keep Calm and Git Gud.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>