Podziel się tym postem

Wieści z branży gier

Weedcraft inc zostanie zalegalizowane już w kwietniu

Weedcraft inc zostanie zalegalizowane już w kwietniu

Joł joł dobre mordeczki. Wiadomość dzisiaj jest taka, że Weedcraft inc, symulator Snoop Dogga tworzenia swojego własnego, zielonego królestwa, będzie dla nas dostępny już w kwietniu. Sama produkcja pochodzi od studia Vile Monarch, a dystrybutorem będzie Devolver Digital  (no bo kto, jak nie oni mieliby wypuścić taką specyficzną produkcję?). Czy jesteście gotowi na sadzenie i wprowadzanie w obieg swojej własnej marihuany? Poniżej najnowszy trailer gry, który ukazuje jak dokładnie możemy zbudować swój własny biznes.

Dokładniejsza data nie jest nam jeszcze niestety znana, ale nie okłamujmy się: skoro jest to gra o marihuanie, która wychodzi w kwietniu, to raczej nie ma innej możliwości, by nie wyszło to 20 kwietnia. 420, smoke weed everyday, hehe, te sprawy. Więcej informacji znajdziecie na stronie Steam.

Czasem grywam w jakieś gierki i lubię też coś o nich napisać. Czy coś. Keep Calm and Git Gud.

Zostaw odpowiedź

Twój adres email nie zostanie upubliczniony. Wymagane pola oznaczone są *

Dozwolone są te tagi HTML i atrybuty: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.