Podziel się tym postem

News

Darmowe DLC do Dead Cells ukaże się pod koniec marca

Darmowe DLC do Dead Cells ukaże się pod koniec marca

Skoro dzięki poprzedniemu newsowi jesteśmy jeszcze w temacie DLC na ten miesiąc, to Dead Cells, czyli jeden z najlepszych indyków ubiegłego roku, dostanie darmowy dodatek, w którym zobaczymy nową lokację – the Cavern – do zwiedzania zaraz po tym, jak ukończymy grę, a w środku niej znajdziemy między innymi nowych przeciwników i nowego bossa.

Ale to nie wszystko, ponieważ po skończeniu tej lokacji będziemy mogli spróbować naszych sił w nowym, ukrytym poziomie, który także będzie zawierał nowego bossa. A oprócz tego wszystkiego, dostaniemy także 10 nowych umiejętności dla naszego bohatera, jak i zarówno 10 nowych broni.

To wszystko będzie na was czekać już 28 marca, a więcej informacji możecie znaleźć w oficjalnych patch notesach produkcji.

Dzięki, PC Gamer!

Czasem grywam w jakieś gierki i lubię też coś o nich napisać. Czy coś.

Zostaw odpowiedź

Konkurs: Komentarz Miesiąca!
Zostaw komentarz pod dowolnym postem arhn.eu i weź udział w konkursie! Najlepszy komentarz lutego nagrodzony zostanie koszulką arhn.eu!
[Szczegóły i regulamin konkursu.]

Twój adres email nie zostanie upubliczniony. Wymagane pola oznaczone są *

Dozwolone są te tagi HTML i atrybuty: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>