Strona główna » Wieści z branży gier » Dziś premiera: Assassin’s Creed III Remastered

Share This Post

Wieści z branży gier

Dziś premiera: Assassin’s Creed III Remastered

Dziś premiera: Assassin’s Creed III Remastered

Jeżeli nie gustujecie w wielu japońskich produkcjach, które głównie mają dziś swoją premierę, to może jednak skusicie się na remastera Assassin’s Creed III, który dzisiaj także zobaczył światło dzienne!

Odnowiona wersja trzeciej części Assassyna zawiera w sobie wszystkie DLC, jakie były dodawane do tego tytułu, a jeżeli szukacie ulepszeń graficznych, to dla was też się coś znajdzie, ponieważ produkcja ta wspiera granie w 4K oraz HDR. Jedynym wymogiem jest posiadanie PlayStation 4 Pro, Xboxa One X lub odpowiednio mocnego PC.

Assassin’s Creed III Remastered jest dostępne już teraz na PlayStation 4, Xboxa One oraz PC, gdzie wszystkie te edycje cyfrowe kosztują 160 złotych.

Avatar
Czasem grywam w jakieś gierki i lubię też coś o nich napisać. Czy coś. Keep Calm and Git Gud.

3 komentarze

 1. Avatar

  Super, posiadając Borderlands, 3 kwietnia dostane remastered za friko… AC 3 też posiadam i co? Płać!

  Reply
 2. Avatar

  Niestety bez PS4 Pro, gra wygląda gorzej niż na Xbox 360 ☹️

  Reply
 3. Avatar

  Trzecia część była gorsza od poprzednich części ze względu na fabułę. Mocnymi stronami gry był wątek współczesny i postać Haythama Kenway’a. Wolę poczekać na remaster Black Flag albo po prostu zagrać w inną część.

  Reply

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>