Share This Post

Wieści z branży gier

Final Fantasy XIV: Wieści z Fan Festu! Nowy trailer, nowa klasa, nowa rasa

Final Fantasy XIV: Wieści z Fan Festu! Nowy trailer, nowa klasa, nowa rasa

Podczas kolejnego fanowskiego festiwalu Final Fantasy XIV Online, który odbył się w ten weekend, sam producent gry, Naoki Yoshida, dostarczył nam masę nowych informacji o nadchodzącym dodatku o nazwie „Shadowbringers”! Jedną z nich jest pełna wersja trailera, którego fragmenty widzieliśmy już wcześniej.

Ale to nie wszystko! Kolejną bardzo ciekawą informacją jest fakt, że do produkcji dołączy kolejna, zupełnie nowa rasa naszych postaci. Jest nią Hrothgar, który będzie dostępny tylko w wariancie męskim, w przeciwieństwie do Viery, pokazanej wcześniej, która będzie dostępna tylko dla postaci kobiecych.

Oprócz tego, trzecie rozszerzenie przyniesie nam nową klasę postaci! Jest nią Dancer, czyli po naszemu tancerka, która będzie DPSem. Bardzo miła wiadomość, bo, znowu, jak już wcześniej nam pokazywano, do gry dołączy także nowy Tank, czyli Gunbreaker.

Ostatnimi trailerami są prezentacje dwóch nowych miast, które będzie nam dane zwiedzić w Shadowbringers podczas przechodzenia głównego wątku fabularnego: Eulmore oraz The Crystarium.

Premiera Final Fantasy XIV: Shadowbringer nastąpi już 2 czerwca tego roku!

Czasem grywam w jakieś gierki i lubię też coś o nich napisać. Czy coś. Keep Calm and Git Gud.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>