Share This Post

Wieści z branży gier

Grave Keeper debiutuje na PC

Grave Keeper debiutuje na PC

Pierwsza gra toruńskiego studia Baldur Games trafi dziś na Steama, a na Switcha nieco później, ze swoją dynamiczną rozgrywką, zróżnicowanymi wyzwaniami i mieszanką mechanik w jednym hack’n’slashu.

W Grave Keeper wcielamy się w łowcę nagród przeczesującego Zakazaną Twierdzę tak pełną skarbów, jak i wszelakich przeciwników z Królem Szkieletów na czele. Osadzona w świecie fantasy, gra łączy mechaniki różnych gatunków, jak np. typowy gameplay hack’n’slasha z rozwiązaniami znanych z tzw. clickerów. Rozgrywka jest więc różnorodna (jak i zawartość), a zarazem nieskomplikowana i wciągająca.

Prócz domyślnej linii fabularnej, którą będziemy przemierzać w celu ubicia niepokonanego Króla Szkieletów, w produkcji znajdziemy dwa dodatkowe tryby: jeden do rywalizacji, drugi do kooperacji, które będą naszym dodatkowym wsparciem do uzbrojenia się przeciw finalnemu bossowi.

Prócz dzisiejszej premiery Grave Keepera na Steamie około godziny 20:00, planowane jest wydanie na Nintendo Switch w drugim kwartale tego roku.

1 Comment

  1. Wygląda jak mobilka :/

Comments are now closed for this post.