Share This Post

Wieści z branży gier

Grave Keeper debiutuje na PC

Grave Keeper debiutuje na PC

Pierwsza gra toruńskiego studia Baldur Games trafi dziś na Steama, a na Switcha nieco później, ze swoją dynamiczną rozgrywką, zróżnicowanymi wyzwaniami i mieszanką mechanik w jednym hack’n’slashu.

W Grave Keeper wcielamy się w łowcę nagród przeczesującego Zakazaną Twierdzę tak pełną skarbów, jak i wszelakich przeciwników z Królem Szkieletów na czele. Osadzona w świecie fantasy, gra łączy mechaniki różnych gatunków, jak np. typowy gameplay hack’n’slasha z rozwiązaniami znanych z tzw. clickerów. Rozgrywka jest więc różnorodna (jak i zawartość), a zarazem nieskomplikowana i wciągająca.

Prócz domyślnej linii fabularnej, którą będziemy przemierzać w celu ubicia niepokonanego Króla Szkieletów, w produkcji znajdziemy dwa dodatkowe tryby: jeden do rywalizacji, drugi do kooperacji, które będą naszym dodatkowym wsparciem do uzbrojenia się przeciw finalnemu bossowi.

Prócz dzisiejszej premiery Grave Keepera na Steamie około godziny 20:00, planowane jest wydanie na Nintendo Switch w drugim kwartale tego roku.

1 Comment

  1. Wygląda jak mobilka :/

    Reply

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>