Podziel się tym postem

News

Halo: The Master Chief Collection nadciąga na PC

Halo: The Master Chief Collection

Przecieki i spekulacje, które wylewały się wręcz litrami ostatnimi dniami, zostały w końcu potwierdzone. Halo: The Master Chief Collection trafi na na nasze komputery! Niestety, nie wiemy jeszcze za dużo o tej kolekcji, oprócz tego, że będzie w niej dostępny także Halo: Reach oraz, że składanka tych popularnych gier Microsoftu będzie dostępna na platformie Steam, co zapowiada poniższy trailer.

Jedną dodatkową informacją, którą wiemy, jest to, że gry z tej składanki będą wychodzić w częściach. Jako pierwsze zobaczymy Halo: Reach, jako iż jest to pierwsza gra według chronologii serii. Pozostało nam tylko oczekiwać na więcej wiadomości oraz zapowiedzi odnośnie tej legendarnej sagi.

Czasem grywam w jakieś gierki i lubię też coś o nich napisać. Czy coś.

Zostaw odpowiedź

Konkurs: Komentarz Miesiąca!
Zostaw komentarz pod dowolnym postem arhn.eu i weź udział w konkursie! Najlepszy komentarz lutego nagrodzony zostanie koszulką arhn.eu!
[Szczegóły i regulamin konkursu.]

Twój adres email nie zostanie upubliczniony. Wymagane pola oznaczone są *

Dozwolone są te tagi HTML i atrybuty: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>