Kapitan Pazur | Wyzwanie Archona

Rekomendacje / Wyzwanie Archona
Jedna z najlepszych platformówek na pecety. Legendarnie trudna a jednocześnie piekielnie grywalna. Pytanie brzmi: czy da się ją ukończyć w jeden dzień?

Podziel się tym postem

Jedna z najlepszych i nieodżałowanie zapomnianych platformówek na pecety doczekała się nareszcie swojej kolei w Wyzwaniu Archona. Legendarnie trudna a jednocześnie piekielnie grywalna. Pytanie brzmi: czy bez przygotowania da się ją ukończyć w zaledwie jeden dzień? Na to pytanie spróbujemy odpowiedzieć w dzisiejszym materiale!

Pełne 10 godzin transmisji do weryfikacji dostępne jest tutaj.

not this guy again. oh god how did this get here i am not good with computer.

2 komentarze

  1. Co jakiś czas przypominam sobie o tej grze i szukam czy gdzieś da się ją kupić i jedyne co znajduję to jakieś archiwalne ogłoszenia z allegro. Gogu, gdzie jesteś gdy cię potrzebuję?

    Odpowiedź
  2. Zbyt zagmatwana sprawa z prawami żeby GOG mógł w tej chwili sprzedawać cyfrową kopie, a szkoda. Co do wyzwania to zazdroszczę cierpliwości. Sam czasami narzucam sobie wyzwania w grach czy to takie wynikające z osiągnięcia na platformie czy po prostu dla samej satysfakcji, ale zwykle mam problem gdy dłuższy raz gdzieś utknę to jednak odpuszczam i robię przerwę przynajmniej na godzinę.

    Odpowiedź

Zostaw odpowiedź

Twój adres email nie zostanie upubliczniony. Wymagane pola oznaczone są *

Dozwolone są te tagi HTML i atrybuty: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.