Share This Post

Wieści z branży gier

Łzy oznaką siły w CRYSTAR

Łzy oznaką siły w CRYSTAR

Spike Chunsoft w partnerstwie z FURYU zapowiadają nowego RPG akcji, w którym to płacz będzie umacniał nas w sile.

Dwie siostry, Rei i Mirai, zostają wciągnięte do Czyśćca, jednak siły zaświatów bardziej zainteresowane są młodszą Mirai, której duszę porywają, a na jej ratunek wyrusza Rei. W tym celu starsza z sióstr zawrze kontrakt z demonami Purgatorium, by wyzbyć nawiedzających go potworów. Podczas wyprawy pozna podobnych do niej eksterminatorów stworów, z którymi wspólnie będzie musiała zmierzyć się z przeszłością.

Sama gra ma być RPG-iem akcji z możliwością rozgrywki jako cztery różne postacie, podczas której będziemy rozjaśniać ich pamięć i odkrywać ich historie z sekretami. W walkach pomagać ma nam nasz Stróż, którego będziemy w stanie przywołać wzbierając rozpacz i cierpiąc Udręki. Także tytułowy płacz ma nam pomagać w pokonywaniu przeciwników, umacniając nas i nasze zbrojenie. Niestety nie wiemy jeszcze jak te wzniośle brzmiące mechaniki mają działać w praktyce.

Premiera CRYSTAR na zachodzie ma mieć miejsce 27 sierpnia 2019 roku na PlayStation 4 oraz platformie Steam. Cena tytułu jest jeszcze nie znana.