Strona główna » Wieści z branży gier » Od 1 kwietnia z fizycznych sklepów znikną gry cyfrowe na PlayStation 4

Share This Post

Wieści z branży gier

Od 1 kwietnia z fizycznych sklepów znikną gry cyfrowe na PlayStation 4

Od 1 kwietnia z fizycznych sklepów znikną gry cyfrowe na PlayStation 4

Tytuł tego newsa może brzmieć dla was dziwnie, ale śpieszę z wyjaśnieniem. W sklepach takich jak Empik, Media Expert itd., były możliwe do zakupu gry cyfrowe, które były po prostu kodami na takich małych kartach, dzięki którym dostawaliśmy grę do pobrania z PlayStation Store. Wygląda to podobnie jak subskrypcje PlayStation Plus, które również są dostępne w wybranych sklepach. Jeśli nigdy wcześniej nie widzieliście jednak takiej formy sprzedaży gier, to prawdopodobnie już jej nie zobaczycie, ponieważ od 1 kwietnia znikną one ze sklepów, jednak kody na DLC czy dodatkową walutę w grach będą dalej dostępne.

 

Jedynymi tytułami, które dalej będą dostępne w takiej sprzedaży to Mortal Kombat 11 oraz Days Gone, których data premier jest prawdopodobnie za blisko, by dało się to teraz „odkręcić”.

Jak powiedział przedstawiciel Sony dla serwisu The Verge, cały ten zabieg ma na celu zjednolicenie biznesu oraz lepsze wspieranie gier i edycji premium na platformę PlayStation.

This decision was made in order to continue to align key businesses globally. To support full games and premium editions, SIE will introduce increased denominations at select retailers. DLC, add-ons, virtual currency, and season passes will still be available.

Więcej możecie się dowiedzieć z cytowanego artykułu na stronie The Verge.

Czasem grywam w jakieś gierki i lubię też coś o nich napisać. Czy coś. Keep Calm and Git Gud.

1 Comment

  1. Czy to jakis zart na Prima Aprilis

    Reply

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>