Share This Post

Wieści z branży gier

Paczka z Warcraftem I & II właśnie pojawiła się na GOGu

Paczka z Warcraftem I & II właśnie pojawiła się na GOGu

Najwidoczniej GOG nie poprzestał na laurach za wrzucenie na swój serwis Diablo I za całkiem rozsądną kwotę, bo właśnie od teraz w tym samym serwisie z okazji zbliżającego się 25-lecia powstania serii Warcraft, możemy zakupić paczkę składającą się z Warcrafta I oraz Warcrafta II, czyli dwóch innych kultowych gier Blizzarda, na których wielu ze starszych graczy się wychowało!

Obie gry zostały zaktualizowane tak, by działały bezbłędnie na dzisiejszych komputerach, a Warcraft II posiada w sobie dwie wersje: pierwsza z nich pozwala na autentyczne doświadczenie z grania, tak jakbyście to robili 20 lat temu oraz pozwala na grę multiplayer za pomocą usługi Battle.net, a druga wersja posiada parę usprawnień, która wspiera wiele dzisiejszych rozdzielczości i pozwala na upscaling.

Jeśli interesuje was ta składanka, to możecie ją zakupić tutaj za również całkiem rozsądną cenę 52 złotych. A jeżeli wolelibyście mieć te tytuły osobno, to możecie zakupić Warcrafta 1 za 20 złotych i Warcrafta 2 za 35 złotych.

Czasem grywam w jakieś gierki i lubię też coś o nich napisać. Czy coś. Keep Calm and Git Gud.

1 Comment

  1. W remake to bym zagrał. Niestety dziady z Blizzarda raczej nie mają czegoś takiego w planach :(.

    Reply

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>