Podziel się tym postem

Wieści z branży gier

Persona 5 The Royal zapowiedziane na PS4

Persona 5 The Royal zapowiedziane na PS4

Po grudniowej zajawce, każącej nam wyczekiwać informacji o kryptonimie P5R w Marcu, Atlus ponownie przedstawia jedynie skrawek tego, czego chcielibyśmy zobaczyć.

Wypuszczony zaraz po skończeniu emisji ostatniego odcinka anime Persona 5, trailer najnowszego tytułu w serii, Persona 5 The Royal, nie pokazuje zbyt wiele i zostawia nas wciąż z kolejną przynętą, tym razem zarzucając datą 24 kwietnia, kiedy to odbędzie się koncert PERSONA SUPER LIVE P-SOUND STREET 2019. Dodatkowo strona podaje, że nowa gra ma ukazać się na PlayStation 4.

Jedyną wskazówką w filmiku jest wyróżniająca się spośród tłumu uczennica tej samej szkoły co protagoniści i dialog, w którym najprawdopodobniej właśnie ona jest pytana: “Co sądzisz o Phantom Thieves?”, na co odpowiada: “Uważam, że pomaganie ludziom to wspaniała rzecz. Jednak nie powiedziałabym, że ich lubię. Wydaje mi się, że ich próba zreformowania świata nie pomoże ludziom i nie powinni decydować o tym sami” (tłumaczenie własne).

1 komentarz

  1. Myślałem że to będzie Persona 5 The Battle Royale

    Odpowiedź

Zostaw odpowiedź

Twój adres email nie zostanie upubliczniony. Wymagane pola oznaczone są *

Dozwolone są te tagi HTML i atrybuty: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.