Share This Post

Wieści z branży gier

Przegląd Nindies Showcase Spring 2019

Przegląd Nindies Showcase Spring 2019

Właśnie odbyła się wiosenna edycja Nindies Showcase, na którym dowiedzieliśmy się, jakie indyki nadchodzą na Nintendo Switcha, czyli chyba najpopularniejszą platformę tej generacji. Ten szybki news skróci wam całe wydarzenie i produkcje, jakie udało się nam tam zobaczyć oraz zaprezentuje zdjęcia z każdej z nich, pochodzące z tego materiału od Nintendo. Jeśli jednak wolelibyście obejrzeć to nagranie samemu, to zapraszam do filmu poniżej.

Cuphead

Pierwszą grą, która została nam zaprezentowana w bardzo retro sposób, jest Cuphead, które będzie dostępne dla nas 18 kwietnia, a zakupić go przed premierą możemy już dzisiaj!

 

Overland

Kolejną zapowiedzianą grą jest Overland, w którym każdy nasz wybór ma znaczenie! Spodziewajcie się go już na jesień tego roku.

 

My Friend Pedro

Produkcja, na którą bardzo gorąco czekam od długiego czasu, okazała się jednak być ekskluzywna dla Switcha. No cóż, pozostaje mi tylko kupić konsolę, Najlepiej w czerwiec, kiedy to właśnie My Friend Pedro będzie miał swoją premierę.

 

Neo Cab

Symulator prowadzenia taksówki i rozmawiania ze swoimi pasażerami. Poznać historię wielu różnych ludzi będziecie mogli tego lata.

 

The Red Lantern 

Symulator eksploracji Alaski, będący połączeniem Roguelike’a z grą przygodową, dostępne później tego roku.

 

Dark Wood

Proceduralnie generowana mapa połączona z Roguelike’iem polegającym na jak najdłuższym przetrwaniu, dostępne już w maju!

 

Katana Zero

Dwuwymiarowy hack and slash z psychologicznymi podtekstami w tle. Dostępne już 18 kwietnia.

Rad

Kolejny hack and slash, tym razem trójwymiarowy, z izometrycznym widokiem! Do tego nazwa produkcji zawiera kompletny opis muzyki, która towarzyszyła trailerowi. It’s Rad. Premiera jest szacowana na lato tego roku.

 

Creature in the Well

Kolejny szybki Hack and Slash, tym razem z bardzo unikatowym stylem graficznym. Dostępny w lato, oczywiście tego roku.

Bloodroots

I jeszcze kolejna unikatowo wyglądający Hack And Slash. Co śmieszniejsze: również dostępne tego lata.

 

Pine

Jeden wielki symulator ekosystemu, w którym każdy chce zjeść każdego. Czy coś. Premiera już tego sierpnia.

 

Super Crate Box

Dynamiczna strzelanka, z dodatkowym trybem Multiplayer, ekskluzywnym dla Nintendo Switch, dostępna w kwietniu.

 

Nuclear Throne

Popularny Roguelike z losowo generowanymi mapami, dostępny – uwaga, bo niespodzianka – już dzisiaj!

 

Ultra Bugs

Zupełnie nowa produkcja, w której zmierzymy się z hordami przeciwników. Uwaga, wygląda na ciężkiego Bullet Hella, który będzie dostępny „później tego roku”.

 

SwimSanity

Kolejna produkcja jest podwodny multiplayer, w którym zmierzymy się z wieloma koszmarami czekającymi na nas w niebieskiej otchłani. Dostępne w tym roku.

 

Blaster Master Zero 2

Szybka gra akcji, idąca w parze z eksploracją różnych światów, dostępna dla nas już dzisiaj.

 

Stranger Things 3: The Game

Nie jesteście fanami oglądania długich seriali? Ta gra wam w tym pomoże, ponieważ dzięki niej, będziecie mogli doświadczyć większość fabuły z trzeciego sezonu Stranger Things. Premiera już 4 lipca, tego samego dnia, co premiera serialu.

 

Cadence of Hyrule

Całkowite zaskoczenie tej prezentacji: Crypt of The Necrodancer, w którym spotkamy także Linka oraz Zeldę. Dostępne tej wiosny.

Czasem grywam w jakieś gierki i lubię też coś o nich napisać. Czy coś. Keep Calm and Git Gud.

1 Comment

  1. Jaram się jak pochodnia Cuphead na Switcha! Jak tylko go pokazano to myślałem tylko o jednym: „premiera gry już dziś, premiera gry już dziś”. Niestety przyjdzie czekać niemal miesiąc. Nie mniej kupiłem i będę grał.

Comments are now closed for this post.