Podziel się tym postem

Wieści z branży gier

Przegląd State of Play Marzec 2019

Przegląd State of Play Marzec 2019

Skończyła się właśnie pierwsza edycja State of Play od Sony! W poniższej relacji przedstawimy co zostało nam zaprezentowane, pokrótce, bez zbędnego mącenia, czy lania wody. Jeżeli jednak wolelibyście sprawdzić całą prezentację sami, to zapraszamy do obejrzenia poniższego materiału

(wszystko zaczyna się dokładnie w 12:07, a Sony zabroniło oglądania tego nagrania na stronach innych, niż Youtube. Musicie nam niestety wybaczyć)

 

Iron Man VR

Prezentację zaczynamy zapowiedzią nowej gry z Iron Manem, w VR. Premiera jest planowana na 2019.

 

Crash Team Racing Nitro Fueled

Drugą grą, którą udało nam się zobaczyć, jest remaster Crash Team Racing, razem z nowym trailerem, na którym widzimy między innymi Split-Screen.

No Man’s Sky Beyond

Nadchodzący update do No Man’s Sky dodaje między innymi tryb VR. Brak niestety daty premiery.

 

ReadySet Heroes

Kolejna gra, w której razem ze znajomym zmagamy się z inną drużyną w całkowitej kontroli nad lochem. Premiera “później tego roku”

Blood&Truth

Kolejny duży tytuł na VR, o którym nie było słychać od dłuższego czasu. Premiera już 28 maja 2019

Pokazówka gier na VR

Następne, zostało nam zaprezentowane parę pomniejszych tytułów na VR. Tak zwanych “popierdółek”. Parę Screenów z nich poniżej.

 

Observation

Produkcja od Devolver Digital, która bardzo inspiruje się serią Alien. Wygląda jak bardzo ciekawa produkcja. Premiera 21 maja 2019

 

Five Night’s at Freddy VR

Kolejna odsłona bardzo popularnej serii, tym razem na VR.

 

Concrete Genie

Tak w skrócie: ciekawie wyglądająca gra o malowaniu pędzlem na ścianach. W sumie to w bardzo dużym uproszczeniu. Będzie dla nas dostępny także tryb VR. a premiera już w jesień tego roku.

Days Gone

Oczywiście nie mogło się obejść bez nowego trailera nadchodzącego już 26 kwietnia Days Gone! Tym razem było trochę gameplayu oraz fabuły.

Mortal Kombat 11

Nowy trailer z przysłowiowym “jajem” przedstawia nam kolejną porcję gameplayu z nadchodzącego Mortal Kombat 11. Premiera 23 kwietnia, oczywiście tego roku.

Czasem grywam w jakieś gierki i lubię też coś o nich napisać. Czy coś. Keep Calm and Git Gud.

Zostaw odpowiedź

Twój adres email nie zostanie upubliczniony. Wymagane pola oznaczone są *

Dozwolone są te tagi HTML i atrybuty: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.