Share This Post

Wieści z branży gier

Risk of Rain 2 już na Steamie w Early Access

Risk of Rain 2 już na Steamie w Early Access

Wieloosobowy roguelike akcji powraca w trzecim wymiarze i jest już dostępny do kupienia w formie Early Access na Steamie.

Jeśli graliście w oryginalnego Risk of Rain, to po Risk of Rain 2 możecie spodziewać się mniej więcej tych samych schematów, które zostają wymieszane w plastikowej foremce zaraz po rozpoczęciu rozgrywki i ponownie będziemy zmierzać się z masowo napierającymi stworami tura po turze. Do ciężkiej w opisie natury gatunku roguelike powrócą klasy, przedmioty, przeciwnicy i bossowie, a razem z nimi ogrom nowych. Jednak główną zmianą jest przejście rozgrywki na bajkowy trzeci wymiar, który zdecydowanie urozmaici dynamizm oryginału.

Decyzja wydania Risk of Rain 2 w formie Early Access została podjęta z zamysłem usprawnienia i wyszlifowania wszelakich mechanik tak, by jakość odpowiadała graczom, gdyż dla twórców jest to pierwsza produkcja 3D. W tej formie gra ma być dostępna około 12 miesięcy, a finalna wersja bardziej zasobna w zawartość i droższa. Jeśli jesteście chętni przetestować i pograć już w Risk of Rain 2, możecie kupić wersję Early Access na Steam w cenie 79,99 zł, a robiąc to jeszcze do jutra, otrzymacie za darmo dodatkową kopię dla znajomego.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>