Sekiro: Shadows Die Twice — recenzja

Recenzja / Rekomendacje
Sekiro: Shadows Die Twice to symulator umierania z gatunku soulsopodobnych. Nie odcina jednak kuponów od sprawdzonego formatu robiąc wiele rzeczy po swojemu

Podziel się tym postem

Gra dostępna na PC, PlayStation 4 i Xbox One. Sekiro: Shadows Die Twice to nowy symulator umierania studia FromSoftware, autorów popularnych “Soulsów” i Bloodborne. Przygoda w dawnej Japonii nie stara się jednak odcinać kuponów od sprawdzonego formatu robiąc wiele rzeczy po swojemu. Z fantastycznym skutkiem!

PS. Mówiąc o braku “klasycznego ekwipunku” mam oczywiście na myśli możliwość zakładania uzbrojenia czy części zbroi. Przedmioty podręczne nadal są dostępne.

not this guy again. oh god how did this get here i am not good with computer.

1 komentarz

  1. Bardziej do mnie przemawiają szybsze soulsowe mechaniki niż takie wolne jak np w Lords of the Fallen, więc to dla mnie plus. Lina z hakiem na samym początku skojarzyła mi się z Assassins Creed Syndicate w którym także była opcja wskakiwania na budynki i poruszania się między nimi z pomocą liny. Chyba czas zakupić grę i znowu raz za razem “cierpieć”.

    Odpowiedź

Zostaw odpowiedź

Twój adres email nie zostanie upubliczniony. Wymagane pola oznaczone są *

Dozwolone są te tagi HTML i atrybuty: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.