Share This Post

Wieści z branży gier

Sephirothic Stories trafi na Switcha

Sephirothic Stories trafi na Switcha

Jeden z ostatnich tytułów KEMCO, znanego z wydawania małych i niszowych japońskich produkcji, pojawi się niebawem także na Switchu.

Akcja tego JRPG-a ma miejsce w Shendoah, świecie chronionym przez Sefirę, gdzie, wraz ze słabnięciem Drzewa Życia, wkraczający mrok przemienia ludzi w potwory. Podczas gdy świat balansuje na skraju zagłady, nietypowa grupka postaci wyrusza w podróż nosząc swoje przekonania. Jednak jakże szokującą prawdę odkryją na końcu wyprawy?

By dowiedzieć się tego, będziemy musieli przemierzać lochy, których nie przedrzemy jedynie siłą, gdyż pełne zagadek logicznych będą wymagały naszego pomyślunku i sprytu, a także specjalnych umiejętności konkretnych bohaterów. Zaś podczas walk turowych będziemy w stanie łączyć ataki specjalne poszczególnych postaci, by stworzyć jeden silniejszy. W grze znajdziemy też wiele zadań pobocznych, czy system ulepszania broni na wypadek, gdy znuży nas główna historia.

Sephirothic Stories będziemy mogli ogrywać już 4 kwietnia 2019 po pobraniu z cyfrowego sklepu Nintendo Switch w cenie 60 zł, choć tytuł znajdziemy już na eShopie w promocyjnej cenie 52 zł do 5 kwietnia. Gra jest już dostępna na iOS, Android, Xbox One i Steam.