Share This Post

Wieści z branży gier

Dziś premiera: Danganronpa Trilogy

Dziś premiera: Danganronpa Trilogy

Jeżeli nie macie dzisiaj żadnych szczególnych planów, to być może zainteresuje was informacja, że premierę dzisiaj ma Dangarnonpa Trilogy, która jest składanką wszystkich trzech głównych gier z serii, czyli w naszej paczce znajdziemy:

  • Danganronpa: Trigger Happy Havoc
  • Danganronpa 2: Goodbye Despair
  • Danganronpa V3: Killing Harmony

Jeśli nie znacie tej dosyć popularnej serii, to w każdej grze nasi bohaterowie, zamknięci w jakimś obiekcie (szkoła, tropikalna wyspa i ponownie szkoła), mają następujące zadanie: zamordować innego człowieka oraz nie pozwolić, by prawdziwy morderca został odnaleziony podczas tak zwanych. „Class Trial„. Całość jest bardzo ciekawym doświadczeniem, gdzie visual novel łączy się z przygodą detektywistyczną i osobiście jako fan serii, polecam się zapoznać z tymi tytułami.

Danganronpa Trilogy możecie zakupić w pudełku na PlayStation 4, gdzie najniższa cena w serwisie Ceneo.pl wynosi 229 złotych.

Czasem grywam w jakieś gierki i lubię też coś o nich napisać. Czy coś. Keep Calm and Git Gud.

2 komentarze

  1. Danganronpa 53? Przecież to jest V3, tego „V” jako piątki nie tłumaczymy ????

    Reply
  2. To nawiązanie do gry

    Reply

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>