Share This Post

Wieści z branży gier

Vampire: The Masquerade – Bloodlines 2 zapowiedziane

Vampire: The Masquerade – Bloodlines 2 zapowiedziane

Na tegorocznym GDC Paradox Interactive ujawniło kontynuację do kultowego tytułu Vampire: The Masquerade – Bloodlines.

Wskrzeszeni jako wampir, staniemy się ogniwem wojny pomiędzy frakcjami wampirów kontrolujących Seattle. W Świecie Mroku, reagującym na każdy nasz wybór i akcję, będziemy musieli obrać jedną ze stron i zakładać niekonieczne wygodne sojusze. Dyskrecję trzeba będzie zaś zachować polując na nasze ofiary, bądź też podjąć ryzyko złamania tytułowej Maskarady – bezwzględnego prawa sekretu, które utrzymuje społeczeństwo wampirów spoza ludzkiego widoku.

Choć studio pracujące nad grą się zmieniło, wciąż nad nią czuwa Brian Mitsoda, główny pomysłodawca poprzednika, i zapewnia, że Bloodlines 2 zachowa wszystko, co zrobiło Bloodlines unikatowym: mroczny nastrój, atmosfera, humor, a nawet powrócające postacie. Nowa odsłona szczególnie szczyci się aktywnym opowiadaniem historii, zwinnym systemem walk wręcz i intrygującymi postaciami w świecie zawiłych relacji społecznych i politycznych. Ponadto, jako że oficjalnym partnerem tytułu jest NVIDIA GeForce RTX, nowe Bloodlines będzie korzystało z technologii Ray Tracing oraz NVIDIA DLSS.

Wcielić się w żądnego krwi wampira będziemy mogli dopiero w 2020 roku na PlayStation 4, Xbox One i PC poprzez Steam, Epic Games Store oraz GOG, na których są już dostępne pre-ordery w cenie 214,99 zł.