Share This Post

Wieści z branży gier

Zaproszenie nietypowego Corpse Party na PC

Zaproszenie nietypowego Corpse Party na PC

XSEED Games przysyła nam zaproszenie na conajmniej nietypowe urodziny w zapowiedzi nowego wydania Corpse Party: Sweet Sachiko’s Hysteric Birthday Bash.

Gra o tym lekko przydługim tytule zdążyła się pojawić w Japonii na PSP już parę lat temu, za to XSEED przyozdabia ten wyjątkowy list na adresy pecetów zapisane w angielskim języku. Opisują w nim wszystko zaskakująco dokładnie: Sweet Sachiko’s Hysteric Birthday Bash mieści się w czasie gdzieś pomiędzy oryginalnym Corpse Party a Corpse Party: Book of Shadows.

Urodziny jednak różnią się od typowej imprezy. Uchowane będą w pozornie lekkim i komediowym nastroju, pod którym ponownie skrywają się wyegzaltowane wynaturzenia i koszmary. Solenizantką bowiem jest nieprzerwanie 7-letnia duszyczka, odpowiadająca za niezliczone śmierci rówieśników (tych, gdyby liczyć faktyczne lata jej istnienia i tych, gdy patrzeć na jej wiek, kiedy zmarła) i nie zamierza przerywać swoich nawyków. Również w porównaniu do typowego Corpse Party, urodziny Sachiko będziemy odgrywać wyłącznie w formie visual novel.

Urodziny, na których powinnością jest sprawić radość solenizantce, odbędą się 10 kwietnia 2019 roku za wyjątkową opłatą wstępną $19,99 (ok. 80 zł). Jeśli wy wciąż nie odebraliście swojego zaproszenia, będziecie mogli zrobić to tylko na PC dopiero w dniu urodzin, a przez pierwszy tydzień w cenie o 10% niższej! Spokojnie, wszyscy będą czekać z rozpoczęciem imprezy na takich popularnych stronach jak Steam, GOG czy The Humble Store.