Share This Post

Wieści z branży gier

Znamy daty premier wszystkich pozostałych epizodów Life is Strange 2

Znamy daty premier wszystkich pozostałych epizodów Life is Strange 2

Minęło już dosyć sporo czasu od premiery drugiego z pięciu epizodów drugiego drugiego sezonu Life is Strange, a więc nic dziwnego, że Square Enix w końcu postanowiło zapowiedzieć premierę następnej części przygód Seana i Daniela! I o tyle dziwne i zaskakujące jest to, że podali oni dokładne daty wydania wszystkich pozostałych epizodów.

Epizod 3 będziemy mogli ograć własnoręcznie już 9 maja, część 4 zobaczymy 22 sierpnia, a finał tego sezonu przypada na 3 grudnia. Dobrze wiedzieć, że tym razem nie będziemy się dowiadywać o wypuszczaniu nowych odcinków tego interaktywnego serialu „znienacka”. Chociaż może tak było lepiej?

W nadchodzącym epizodzie podróży Seana i Daniela do Meksyku, znajdą się oni na skraju lasów w Kalifornii. Spotkają tam liczne grono tułaczy, a sami zaczną wątpić w swoją więź, która ich łączy. Więcej niestety będziecie musieli się już dowiedzieć na własną rękę.

Czasem grywam w jakieś gierki i lubię też coś o nich napisać. Czy coś. Keep Calm and Git Gud.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>