Share This Post

Wieści z branży gier

20 minut gameplayu z The Outer Worlds

20 minut gameplayu z The Outer Worlds

Jeżeli czekacie na The Outer Worlds, czyli produkcję zaprezentowaną nam pierwszy raz podczas ostatniego The Game Awards, to prawdopodobnie zainteresuje was 20 minut gameplayu, które zostało nam zaprezentowane podczas tegorocznego PAX East.

W tym nagraniu możemy zobaczyć jak sprawuje się wersja alfa tego tytułu, w której znajduje się jedna z pierwszych lokacji w grze, trochę strzelania, całkiem ładny HUD i wiele więcej. Wygląda całkiem Bioshockowo!

The Outer Worlds będzie miało swoją premierę na PlayStation 4, Xboxa One oraz na PC za pośrednictwem Epic Games Store, choć jeszcze nie znamy daty premiery.

Czasem grywam w jakieś gierki i lubię też coś o nich napisać. Czy coś. Keep Calm and Git Gud.

2 komentarze

  1. Czekam na tę grę. Ten filmik już kilka razy widziałem – w końcu ludzie z Obsidianu pokazywali go 2 dni temu xD. Typowo dla gier tej firmy – gra jest sztywniacka, niefilmowa, animacje i grafika…. po prostu są… Ale na szczęście sami twórcy podkreślają RPGowość tej gry (przypominam ROLE PLAYING GAME) czyli odgrywanie postaci. W dzisiejszych czasach określenie RPG bardzo się spauperyzowało – wystarczy, że jest ekwipuneczek, drzewko rozwoju i jaskinia z potworami i już jest RPG (patrz: Skyrim). Dlatego gra, w której jest trochę więcej wyborów odgrywania postaci niż to czym mogę zabić ludzika jest mile przeze mnie widziany.

  2. Też czekam na ten tytuł. Nie rozumiem też do końca niezadowolenia w komentarzach na YT – wolę zobaczyć grę jako „Work in Progress” niż wspaniale dopracowaną zajawkę nie mającą nic wspólnego ze stanem w jakim dany tytuł się znajduje.

Comments are now closed for this post.