Share This Post

Podcast ARHN NEWS

ARHN NEWS #03 – 17.04.19

Mimo licznych problemów technicznych, jakimś cudem doprowadziliśmy kolejny odcinek mikropodcastu ARHN NEWS do końca. Gitowaliśmy gud, czy coś. Tym razem o PS5, Xboksie bez napędu i Star Was: Fallen Order i nowych polskich grach.

3 komentarze

  1. Nie bawcie się z kawią kiedy drugi mówi – wyglądacie jakbyście się nudzili, nie słuchali i nie chcieli tam być 🙂
    A tak to plusik jak zawsze. Cieszę sie że redaktUr Kebab się bardziej udziela.

  2. Wszedłem tylko po to na sama stronę żeby zobaczyć jak się układają reklamy wspomniane w materiale, sprytne zagranie, macie o jedno wyświetlenie na stronie więcej. A co do reklam, to rzeczywiście mało nachalnie, póki co znalazłem tylko na szarej stopce na dole ekranu nie przeszkadza w ogóle, ale mało co się pewnie też klika, więc nie wiem czy jest to spoko opcja gdyby chodziło tu o zarabianie a nie testowanie technologii.

  3. Podcast super, ale ta ramka dookoła kamery okropna. Jakiś losowy gradient jasno-błękitny, na tym biały napis. Jasny napis na jasnym tle przypomina mi to rok 2002. Lepszym pomysłem są chyba inne kolory, bądź taki pasek na dole jak mają w napisach końcowych z tytułem omawianego zagadnienia i małym zdjęciem, a powyżej wy. Na koniec powiem coś kontrowersyjnego, większość fandomu ARHN.EU mnie za to znienawidzi, ale kawia jest nie potrzebna i tylko rozprasza podczas oglądania. Po za tym propsuje, dobrze się tego słucha (gdyby tylko nie problemy z mikrofonami) 😀

Comments are now closed for this post.