Podziel się tym postem

Wieści z branży gier

Close to the Sun już 2 maja w sklepie Epic Games

Close to the Sun już 2 maja w sklepie Epic Games

Storm in a Teacup, razem z Wired Productions, ogłosiło dzisiaj, że ich najnowszy horror z pierwszej osoby, Close to the Sun, ukaże się 2 maja na pecetach poprzez Epic Games Store.

Rozgrywające się w alternatywnym XIX wieku Close to the Sun wrzuci nas na pokład Heliosa – potężnego i enigmatycznego statku stworzonego przez Nikolę Teslę – w postaci poszukującej swojej siostry Rose. Wykorzystując moc graficzną oferowaną przez Unreal Engine 4, będziemy przemierzać pełen grozy parowiec, którego wnętrze zdaje się przeżywać tajemnicze fenomeny.

Premiera Close to the Sun na PC będzie miała miejsce 2 maja na sklepie Epic Games, gdzie jest już dostępny w przedsprzedaży w cenie 107,99 zł. Tytuł ma się także ukazać na konsolach PlayStation 4 i Xbox One jeszcze w tym roku.

1 komentarz

  1. “(…) Close to the Sun wrzuci nas na pokład Heliosa – potężnego i enigmatycznego statku stworzonego przez Nikolę Teslę – w postaci poszukującej swojej siostry Rose.” – ale, że ten statek szuka swojej siostry? Czy postać, którą gramy?

    Odpowiedź

Zostaw odpowiedź

Twój adres email nie zostanie upubliczniony. Wymagane pola oznaczone są *

Dozwolone są te tagi HTML i atrybuty: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.