Podziel się tym postem

Wieści z branży gier

Cultist Simulator dostępne na urządzenia mobilne

Cultist Simulator dostępne na urządzenia mobilne

Weather Factory i specjaliści mobilek, Playdigious, połączyli siły, żebyście mogli szerzyć okultyzm z waszych telefonów.

Jeśli nie słyszeliście jeszcze o Cultist Simulator, to spieszę z szybkim wytłumaczeniem. Jest to nietypowy roguelike opierający się na kartach pełnych tekstu od Alexisa Kennedy’ego, twórcy Fallen London czy Sunless Sea.

W gęstej narracji inspirowanej uniwersum Lovecrafta wcielimy się w poszukiwacza nieczystych tajemnic lat 20-tych XX wieku, czasu pełnego ukrytych bóstw i mrocznych historii. Staniemy się badaczami nieznanych sił, będziemy indoktrynować niewinnych z celem zajęcia tytułu proroka nadchodzących czasów.

Mobilny Cultist Simulator jest już dostępny na systemy iOS w cenie 23,99 zł i Android w cenie 29,99 zł, przy czym obecnie trwa tygodniowa promocja z okazji premiery obniżająca cenę do 12,99 zł. Gra jest także dostępna na platformie Steam w cenie 71,99 zł.

2 komentarze

  1. Wiadomo co z DLC “The Dancer”? Jest już zawarte w wersji mobilnej?

    Odpowiedź
  2. Nie wspomniano o nim, więc raczej powinniśmy założyć, że nie jest.

    Odpowiedź

Zostaw odpowiedź

Twój adres email nie zostanie upubliczniony. Wymagane pola oznaczone są *

Dozwolone są te tagi HTML i atrybuty: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.