Podziel się tym postem

Wieści z branży gier

Cytus α na Nintendo Switch już 25 kwietnia

Cytus α na Nintendo Switch już 25 kwietnia

Flyhigh Works zapowiedziało dziś, że Cytus α, gra rytmiczna od Rayark (VOEZ, Deemo), na rynkach zachodnich ukaże się już w przyszłym tygodniu.

Cytus α jest grą muzyczną mocno opartą o linię fabularną. Otóż postępując przez rozdziały będziemy nie tylko odblokowywać więcej piosenek, bo także wspomnienia cybernetycznej Operatorki Vanessy, tłumaczące aktualną sytuację świata. Rozgrywka zaś opierać się ma na odreagowywaniu w odpowiednim czasie do okrągłych, dynamicznych Nut, które mają być częścią unikatowego doświadczenia wizualnego, podobnie do VOEZ. Będą się one poruszały i serwowały różne formy interakcji, która zachodzić będzie przez ekran dotykowy lub kontrolery. Otrzymamy także, prócz historii, licznej muzyki i wyzwań, odpowiedni tryb, który pozwoli nam na przyrównywanie naszych wyników w sieciowych walkach z rywalami.

Cytus α pojawi się na Nintendo Switch cyfrowo w przyszłym tygodniu, a dokładniej 25 kwietnia, w cenie €49,99 (ok. 200 zł). Pudełkowe wydanie trafi na amerykańskie półki dzięki PM Studios dopiero 14 maja. Informacje o ukazaniu się takiej formy dostępności w Europie mają zostać jeszcze ogłoszone.

Zostaw odpowiedź

Twój adres email nie zostanie upubliczniony. Wymagane pola oznaczone są *

Dozwolone są te tagi HTML i atrybuty: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.