Wspomnienie Dark Messiah of Might and Magic

Rekomendacje / Retro
Zapomniane dziś Dark Messiah stoi w krzyżowym ogniu sporów graczy. Jedni uważają, że wyprzedała swoją epokę. Inni nie odnaleźli jej czaru.

Share This Post

Zapomniane dziś Dark Messiah stoi w krzyżowym ogniu sporów graczy. Jedni uważają, że wyprzedała swoją epokę. Inni nie odnaleźli jej czaru. Zbyt niejednoznacznie oceniana i zbyt młoda, by nazwać ją „klasykiem”, za stara na porównywanie ją do tytułów współczesnych. Toteż tym razem zdecydowaliśmy się na inne, unikatowe podejście do materiału.

Człowiek Kebab - wbrew ksywce ulubione danie to pierogi. W dzieciństwie czas grania na komputerze miał limitowany do 30 min dziennie, dlatego teraz nadrabia ile może. Pasjonat cRPG i klasycznych strategii turowych. Do tego entuzjasta amator składania komputerów z niczego.

2 komentarze

  1. Kapitalny pomysł na serię. Gry z okresu 2003-2008 nie da się zaliczyć do retro, ale o wielu aż chce się coś powiedzieć i właśnie można to zrobić dzięki takiemu właśnie formatowi. Propsuję ten pomysł, więc daję koniecznie znać w komentarzu.

    Reply
  2. świetny materiał, chciałbym wam podsunąć pomysł na bardzo niedocenianą grę Advent Rising, może ktoś kojarzy, bardzo mało jest o tej grze w ogóle wszędzie a jest to kapitalna strzelanka. Pozdrawiam

    Reply

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>