Wspomnienie Dark Messiah of Might and Magic

Retro / Strona Główna
Zapomniane dziś Dark Messiah stoi w krzyżowym ogniu sporów graczy. Jedni uważają, że wyprzedała swoją epokę. Inni nie odnaleźli jej czaru.

Share This Post

Zapomniane dziś Dark Messiah stoi w krzyżowym ogniu sporów graczy. Jedni uważają, że wyprzedała swoją epokę. Inni nie odnaleźli jej czaru. Zbyt niejednoznacznie oceniana i zbyt młoda, by nazwać ją „klasykiem”, za stara na porównywanie ją do tytułów współczesnych. Toteż tym razem zdecydowaliśmy się na inne, unikatowe podejście do materiału.

Człowiek Kebab - wbrew ksywce ulubione danie to pierogi. W dzieciństwie czas grania na komputerze miał limitowany do 30 min dziennie, dlatego teraz nadrabia ile może. Pasjonat cRPG i klasycznych strategii turowych. Do tego entuzjasta amator składania komputerów z niczego.

2 komentarze

  1. Kapitalny pomysł na serię. Gry z okresu 2003-2008 nie da się zaliczyć do retro, ale o wielu aż chce się coś powiedzieć i właśnie można to zrobić dzięki takiemu właśnie formatowi. Propsuję ten pomysł, więc daję koniecznie znać w komentarzu.

  2. świetny materiał, chciałbym wam podsunąć pomysł na bardzo niedocenianą grę Advent Rising, może ktoś kojarzy, bardzo mało jest o tej grze w ogóle wszędzie a jest to kapitalna strzelanka. Pozdrawiam

Comments are now closed for this post.