Share This Post

Wieści z branży gier

Darmowa visual novel w uniwersum Endless

Darmowa visual novel w uniwersum Endless

To nie żart na Prima Aprilis… choć jeszcze rok temu tak było. Poznajcie znudzonego, ekscentrycznego i narcystycznego do bólu trylionera, zaludniającego wszechświat swoimi klonami. Oto Love Thyself – A Horatio Story – symulator randkowania w świecie gry strategicznej Endless Legend.

Horatio jest najbardziej idealną istotą całej galatyki, a my jesteśmy jednym z jego wielu klonów rozpoczynającego naukę w szkole kadetów. Od naszych wyborów zależeć będzie, czy zostaniemy w bezpiecznej strefie posłuszeństwa, czy zaryzykujemy przekroczenie jego granic. Ewentualnie po prostu będziemy zabiegać o względy jednego z czterech unikatowych, a jednak takich samych, klonów Horatio.

Ten symulator randkowania jeszcze rok temu był tylko żartem na Prima Aprilis, zaprezentowanym fałszywie jako Horatioful Boyfriend (oczywista parodia tytułu Hatoful Boyfriend), lecz pomysł tak bardzo spodobał się fanom i stał się na tyle wyczekiwany, że gdy AMPLITUDE Studios przysiadło nad tym planem, to stwierdzili, że czemu nie? Co warte wspomnienia, Horatio Story jest poniekąd kanoniczne w uniwersum Endless, gdyż „prawdziwa historia” w tej serii startuje od zera z każdym naszym rozpoczęciem gry… więc no, gdzieś byśmy znaleźli ją na linii czasowej.

W pierwszą część Love Thyself – A Horatio Story możemy już zagrać za darmo na Steamie. Kontynuacja pojawi się jeszcze tej wiosny, także bez opłat!