Share This Post

Wieści z branży gier

DATE A LIVE: Rio Reincarnation ukaże się w czerwcu po angielsku

DATE A LIVE: Rio Reincarnation ukaże się w czerwcu po angielsku

Idea Factory International zapowiedziało lokalizację visual novel z elementami randkowania osadzonej w świecie serii anime i light novel DATE A LIVE.

DATE A LIVE: Rio Reincarnation fani poznają Rio, nową postać, która szukając „najważniejszej rzeczy” mówi na Shido „papa”. To tylko kolejna rzecz trapiąca Shido, który ledwo uszedł z życiem z wirtualnej rzeczywistości, a głowę ma zajętą ratowaniem świata. Zaczyna odczuwać nieprawidłowość w swojej codzienności, dręczy go niewygodne uczucie myśląc o tej Rio Sonogami, z nazwiskiem takim samym jak Rinne i tak samo jak Marina, poszukująca „najważniejszej rzeczy” dla szczęścia każdego…

Randkować w grze będziemy mogli z aż 11 postaciami, które będą tętnić życiem mrugając, oddychając i reagując na nasze wybory w ponad 150 scenkach. DATE A LIVE: Rio Reincarnation, prócz nowej zawartości, zawiera w sobie poprzednie, dotychczas dostępne wyłącznie w Japonii, gry o podtytułach Rinne Utopia i Arusu Install. Wydawca wspomina także o tym, że wersja na PC zachowa wszystkie oryginalne ilustracje, choć na PS4 dwie zostaną zmodyfikowane. Mimo to rozgrywka na obu będzie taka sama jak w japońskim wydaniu.

DATE A LIVE: Rio Reincarnation ukaże się na PlayStation 4 i PC poprzez Steamczerwcu 2019 roku.