Share This Post

Wieści z branży gier

Death end re;Quest pojawi się na PC 16 maja

Death end re;Quest pojawi się na PC 16 maja

Jak donosi Gematsu, czyli chyba najrzetelniejsze źródło informacji o japońskich produkcjach, w Death end re;Quest na naszych komputerach zagramy już 16 maja! Jest to jedna z nowszych produkcji od Idea Factory, twórców serii Hyperdimension Neptunia, Mary Skelter oraz nadchodzącego Dragon Star Varnir, która oryginalnie pojawiła się na PlayStation 4 w lutym tego roku.

O samym porcie na PC było wiadomo już od pewnego czasu, jednak dopiero dzisiaj dostaliśmy trochę konkretniejszą datę premiery. Cena niestety nie jest jeszcze znana, ale wiemy, że oprócz edycji standardowej, będzie dla nas dostępna także paczka Deluxe, zawierająca „Deluxe Pack”, który będzie na obniżce -20% w dzień premiery. Owa paczka składa się z bonusowych grafik koncepcyjnych, 3 tapet na komputery i 8 na telefony i ścieżki dźwiękowej z Death end re;Quest. Dodatkowo, na Steamie będą dla nas dostępne do zakupu wszystkie DLC z wersji na PlayStation 4, oprócz ekskluzywnego dla wcześniej wspomnianej platformy „Bonus Weapon”.

Death end re;Quest na PC będzie dostępne na platformie Steam, na której możecie już teraz dodawać ową produkcję do swoich list życzeń.

Czasem grywam w jakieś gierki i lubię też coś o nich napisać. Czy coś. Keep Calm and Git Gud.