Podziel się tym postem

Wieści z branży gier

Death Mark dostępne teraz także na PC

Death Mark dostępne teraz także na PC

Pośród cieni tokijskiego Miasta H roznosi się dziwna plotka… Aksys już udostępnił na Steamie horror od EXPERIENCE, Death Mark.

Faktyczna pogłoska rozchodzącą się po Mieście H mówi o szpetnym, groteskowym znamieniu pokazującym się na ciałach niektórych ludzi, którego każdy posiadacz prędko zginie z nieznanych i przerażających przyczyn. Bohater, w którego się wcielamy, pozbawiony jest pamięci i sam trafia pod drzwi dworu rzekomo chroniącego nosicieli Znaku…

Sama rozgrywka Death Mark jest połączeniem przygodówki, visual novel i – gatunku, w którym EXPERIENCE jest najbardziej doświadczone – dungeon crawlera. Powinniście się więc spodziewać czytania dużej ilości tekstu, wybierania opcji dialogowych, przemierzania i przeszukiwania ciemnych miejsc z perspektywy pierwszej osoby, rozwiązywania zawiłości lochów i historii, a także nieodłącznej walki poprzez wybór komend.

Death Mark w wersji pecetowej znajdziecie na Steamie w domyślnej cenie 179,99 zł, choć do 11 kwietnia możecie kupić za 143,99 zł. Gra jest także dostępna na PlayStation 4, PlayStation Vita oraz Nintendo Switch.

Zostaw odpowiedź

Twój adres email nie zostanie upubliczniony. Wymagane pola oznaczone są *

Dozwolone są te tagi HTML i atrybuty: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.