Share This Post

Wieści z branży gier

Death Mark dostępne teraz także na PC

Death Mark dostępne teraz także na PC

Pośród cieni tokijskiego Miasta H roznosi się dziwna plotka… Aksys już udostępnił na Steamie horror od EXPERIENCE, Death Mark.

Faktyczna pogłoska rozchodzącą się po Mieście H mówi o szpetnym, groteskowym znamieniu pokazującym się na ciałach niektórych ludzi, którego każdy posiadacz prędko zginie z nieznanych i przerażających przyczyn. Bohater, w którego się wcielamy, pozbawiony jest pamięci i sam trafia pod drzwi dworu rzekomo chroniącego nosicieli Znaku…

Sama rozgrywka Death Mark jest połączeniem przygodówki, visual novel i – gatunku, w którym EXPERIENCE jest najbardziej doświadczone – dungeon crawlera. Powinniście się więc spodziewać czytania dużej ilości tekstu, wybierania opcji dialogowych, przemierzania i przeszukiwania ciemnych miejsc z perspektywy pierwszej osoby, rozwiązywania zawiłości lochów i historii, a także nieodłącznej walki poprzez wybór komend.

Death Mark w wersji pecetowej znajdziecie na Steamie w domyślnej cenie 179,99 zł, choć do 11 kwietnia możecie kupić za 143,99 zł. Gra jest także dostępna na PlayStation 4, PlayStation Vita oraz Nintendo Switch.