Share This Post

Wieści z branży gier

Do Shenmue 3 powrócą wózki widłowe

Do Shenmue 3 powrócą wózki widłowe

Wielu starszych graczy prawdopodobnie ucieszy się z tej wiadomości, jaką jest fakt, że do Shenmue 3, sequela do serii, której ostatnia część ukazała się w 2001, powrócą wózki widłowe! Wiemy to dzięki wydawcy tej produkcji, Koch Media, a jako potwierdzenie dostaliśmy także poniższe zdjęcie przedstawiające Ryo we wcześniej wspomnianym pojeździe.

Przesuwanie skrzynek w porcie za pomocą wózka widłowego było jednym z ciekawszych zajęć, jakie gracz miał dostępne w pierwszej odsłonie Shenmue. Miejmy tylko nadzieję, że do trzeciej osłony powrócą także wyścigi owych wózków. A skoro jesteśmy już w temacie tej produkcji, miesiąc temu pojawił się zupełnie nowy Trailer Shenmue 3, który – jeżeli go przegapiliście – możecie obejrzeć poniżej.

Nie znacie tej serii i chcecie nadrobić wcześniejsze gry? Sega jakiś czas temu wypuściła Shenmue I & II na platformie Steam, gdzie obie gry są dostępne za 150 złotych łącznie.

Czasem grywam w jakieś gierki i lubię też coś o nich napisać. Czy coś. Keep Calm and Git Gud.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>