Share This Post

Wieści z branży gier

Dziś premiera: Deponia na Switcha oraz Deponia Collection na PS4 i Xbox One

Dziś premiera: Deponia na Switcha oraz Deponia Collection na PS4 i Xbox One

Pierwsza odsłona humorystycznego point-and-click Deponia od Daedalic Entertainment zadebiutowała dziś na Switchu, zaś cała seria została udostępniona w jednej paczce na PS4 i Xbox One.

Zainspirowana dziełami np. Terry’ego Pratcheta, Douglasa Adamsa, pierwsza Deponia odgrywa się na zasypanej odpadami tytułowej planecie Deponii. Gracze wcielają się w lekkodusznego Rufusa, którego marzeniem jest żyć wśród bogaczy w latającym mieście nad wysypiskiem śmieci. Swoją szansę do ucieczki dostaje dopiero gdy z nieba na powierzchnię Deponii spada młoda kobieta Goal. Jednak w jakim kierunku rozwinie się ta historia?

Oryginalna Deponia jest teraz dostępna do pobrania na Nintendo Switch. Zaś Deponia Collection (zawierające DeponiaChaos on DeponiaGoodbye DeponiaDeponia Doomsday) możecie już instalować na PlayStation 4 oraz Xbox One.

1 Comment

  1. A na serwisie:
    https://freebies.indiegala.com/
    możecie wypróbować pierwszą Deponię za free (jeżeli ktoś gdzieś przypadkiem jeszcze nie grał)

    Reply

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>