Podziel się tym postem

Wieści z branży gier

Dziś premiera: SteamWorld Quest na Nintendo Switch

Dziś premiera: SteamWorld Quest na Nintendo Switch

Dzisiaj odbyła się premiera najnowszego tytułu w serii SteamWorldSteamWorld Quest: Hand of Gilgamech, pierwszego RPG od Image & Form.

W tej odsłonie będziemy prowadzić grupę postaci aspirujących do zostania herosami i gotowymi do przyjęcia każdego wyzwania. Przezwyciężając zagrożenia w turowej walce własnymi taliami, tworzonymi spośród ponad setki dostępnych kart, będziemy zwiedzać tętniące życiem światy pełne magii, smoków, rycerzy w lśniących zbrojach i skrzyń z wysypującym się złotem. Tym wszystkim twórcy starają się zapewnić odpowiednią frajdę dla fanów gatunku, mieszając przy tym tradycyjne fantasy z parowymi robotami pośród przygody z humorkiem, której nie zapomnimy.

SteamWorld Quest: Hand of Gilgamech możecie pobierać już teraz na Nintendo Switch w cenie 100 zł. Gra w niedalekiej przyszłości ma się ukazać także na innych, niezapowiedzianych dotąd platformach.

1 komentarz

  1. Damn, uwielbiam ich gry. Kiedyś nawet miałem zamiar prowadzić stołowego erpega w świecie SteamWorld :P. Cóż, pozostaje czekać na premierę na “dużych” konsolach i PC.

    Odpowiedź

Zostaw odpowiedź

Twój adres email nie zostanie upubliczniony. Wymagane pola oznaczone są *

Dozwolone są te tagi HTML i atrybuty: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.