Podziel się tym postem

Wieści z branży gier

Final Fantasy X/X-2 HD Remaster z nowym zwiastunem

Final Fantasy X/X-2 HD Remaster z nowym zwiastunem

Square Enix nowym filmikiem przypomina nam o ponownie nadciągającym Final Fantasy X/X-2 HD Remaster, choć tym razem na konsole Nintendo Switch i Xbox One. W krótkiej zapowiedzi, którą możecie obejrzeć poniżej, prezentuje dwójkę głównych bohaterów, Tidusa i Yunę.

W tym odświeżeniu popularnej duologii Final Fantasy X, gracze będą mogli przeżyć jeszcze raz, bądź też dopiero poznać, dwie opowieści o nadzwyczajnej przygodzie, w której Tidus i Yuna z przyjaciółmi, będą musieli stanąć naprzeciw potężnym wrogom zagrażającym im i ich światu, z całą akcją rozgrywającą się pośród turowej walki i emocjonujących opowiadań, które wciągnią nas na co najmniej kilkadziesiąt godzin.

Final Fantasy X/X-2 HD Remaster pojawi się na konsolach Nintendo Switch i Xbox One już 16 kwietnia, czyli w przyszłym tygodniu. Tytuł dotychczas był dostępny wyłącznie na PlayStation 4, PlayStation 3 i PlayStation Vita.

Zostaw odpowiedź

Twój adres email nie zostanie upubliczniony. Wymagane pola oznaczone są *

Dozwolone są te tagi HTML i atrybuty: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.