Share This Post

Wieści z branży gier

Frostpunk pojawi się na PlayStation 4 oraz Xboxie One

Frostpunk pojawi się na PlayStation 4 oraz Xboxie One

Twórcy pecetowego bestselleru roku 2018 i zdobywcy wielu nagród, Frostpunka, ogłosili dzisiaj nadejście ich produkcji na konsole PlayStation 4 oraz Xboxa One, z okazji czego do naszych rąk trafił nowy trailer, który możecie obejrzeć poniżej. Jeżeli nie graliście wcześniej w owy tytuł, to w skrócie jest to strategia, w której staramy się, aby nasze ostatnie miasto na Ziemi przetrwało jak najdłużej w trudnych warunkach, takich jak wieczny mróz.

Sama data premiery nie została jeszcze niestety ogłoszona, ale możemy się jej spodziewać w lato obecnego roku. Wersja konsolowa będzie zawierać w sobie wszystkie wypuszczone na komputery darmowe dodatki, włącznie ze scenariuszem Upadek Winterhome oraz dodatkowe opcje dopasowania rozgrywki, poziomów trudności i balansu, a twórcy zapowiadają także, że planowane są nowe rozszerzenia! Oprócz tego wszystkiego, Console Edition zawiera również tryb nieskończonego grania, co pozwoli nam na wyciągnięcie wielu godzin zabawy z tej świetnej gry.

Czasem grywam w jakieś gierki i lubię też coś o nich napisać. Czy coś. Keep Calm and Git Gud.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>