Share This Post

Wieści z branży gier

Gensokyo Defenders w przyszłym tygodniu także na Steamie

Gensokyo Defenders w przyszłym tygodniu także na Steamie

Gensokyo Defenders, fanowska gra Touhou Project, ukaże się na PC poprzez platformę Steam już 24 kwietnia, czyli przyszłym tygodniu, w cenie 80 zł. Produkcja ta łączy typową dla Touhou rozgrywkę shoot ’em up z mniej konwencjonalnym dla serii tower defense, udostępniając nam ponad 25 plansz, 20 wiedźm, 19 bossów i jeszcze więcej pułapek i innych możliwości obrony, a to wszystko w otoczce, w której fani serii poczują się jak w domu. Ponadto będziemy mieli możliwość gry w kooperacji z naszymi znajomymi przez internet.

Ci posiadający grę już na Nintendo Switch nie muszą czuć się zapomniani, gdyż trafi do nich darmowe DLC zawierające 3 nowe plansze wraz z pułapkami oraz 3 postacie: Yakumo Yukari, Toyosatomimi no Miko i Byakuren Hijiri. Zawartość ta będzie dostępna przy premierze pecetowej wersji, która także ją otrzyma.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>