Share This Post

Wieści z branży gier

Gry indie na promocji GOG

Gry indie na promocji GOG

Dostaliście zastrzyk forsy od rodziny podczas świąt? Może wydaliście na święconkę za dużo, a jedyne co się świeci w waszym portfelu to kilka złotówek, ale mimo to chcielibyście zagrać w jakąś nową grę? Niezależnie od sytuacji z pomocą nadchodzi GOG, na którym pojawiła się kolejna promocja trwająca calutki tydzień! Tym razem możecie przebierać pośród 148 tytułów od twórców niezależnych w cenach obniżonych nawet o 90%, pośród których znajdziecie między innymi:

Całą ofertę znajdziecie na specjalnej podstronie z listą przecenionych gier. Wyprzedaż będzie trwać do 29 kwietniagodz. 23:59.

4 komentarze

 1. Frostpunk to indie game?

  Reply
 2. Gra wydana bezpośrednio przez twórców (bez wydawcy czy też jego wsparcia finansowego i wymogów) to gra niezależna.

  Reply
 3. Ok dzięki za odpowiedź.

  Reply
 4. 11bits to też wydawcą, w sensie wydają też gry innych producentów. 😉 No i firma jest na giełdzie, więc tym bardziej ciężko ich jeszcze nazywać indie. Z drugiej strony mamy takie czasy, że ciężko stwierdzić co jest indie, a co nie.

  Reply

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>