Share This Post

Wieści z branży gier

Kwietniowa aktualizacja do Elite: Dangerous pomoże nowym graczom

Kwietniowa aktualizacja do Elite: Dangerous pomoże nowym graczom

Jeżeli interesuje was Elite: Dangerous, ale poziom wejścia tej gry zawsze was trochę przerażał, to twórcy w nadchodzącej aktualizacji, która ukaże się 23 kwietnia, postanowili trochę ułatwić wam rozpoczęcie swojej przygody z tą prześwietną produkcją!

Mianowicie, do gry zostanie dodana nowa strefa, która jest przeznaczona dla początkujących. Oznacza to, że będziecie mogli zaznajomić się z poruszaniem swoim statkiem, czy innymi podstawowymi mechanikami bez potrzeby martwienia się o to, że jakiś inny gracz postanowi was zestrzelić (na przykład taki Wielkimati). Owa strefa będzie dla was dostępna dopóki nie uzbieracie wystarczających punktów na zdobycie swojej pierwszej rangi w jednej z trzech głównych rolach w Elite: Dangerous, czyli walki, eksploracji albo handlowca.

A co owa aktualizacja przysienie już tym trochę starszych stażem graczom? Między innymi nowe moduły do waszych statków, takie jak zaawansowany komputer dokujący i asystenta Supercruise’a, a oprócz tego wszystkiego wszystkie statki dostaną nowe miejsca na moduły!

  • Małe statki – 2 dodatkowe miejsca na opcjonalne moduły wewnętrzne wielkości 1
  • Średnie i duże statki – 1 opcjonalne miejsce wewnętrzne.

Dodatkowo, należy spodziewać się parę poprawek QoL, o których możecie przeczytać na oficjalnym forum Elite: Dangerous.

Czasem grywam w jakieś gierki i lubię też coś o nich napisać. Czy coś. Keep Calm and Git Gud.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>