Share This Post

Wieści z branży gier

LAST CLOUDIA z angielskim zwiastunem

LAST CLOUDIA z angielskim zwiastunem

Granzeria jest światem, który przeżył wspólną wojnę ludzi i bestii przeciw bogu zniszczenia, Rogue Zeusowi, co pozwoliło dalej żyć obydwóm rasom w pokojowej wspólnocie. Do czasu aż nie zaczęły wpływać zgłoszenia o tajemniczej bestii wywołującej szkody. Na wezwanie przygody, która może wszcząć nową wojnę zagrażającą całemu światu, odpowiada młody rycerz Kyle wraz ze swoim wspólnikiem, Rayem.

LAST CLOUDIA, które opowiada tę historię w kinowym stylu, jest mobilnym RPGiem z dynamicznymi walkami odbywającymi się w czasie rzeczywistym pośród mieszanki wysokiej klasy grafiki 3D ze szczegółowymi pixel artem. Gra szczyci się szerokim, łatwo konfigurowalnym systemem rozwoju postaci wraz z przedmiotami Ark, pozwalającymi na łatwe dopasowanie rozgrywki pod własny styl. Podczas potyczek nie zabraknie także możliwości przyzywania stworów, co zdaje się być pewną sztampą japońskich mobilek.

Jedynym problemem z tym tytułem jest fakt, że został nam zaprezentowany angielski zwiastun bez żadnych szczegółów. Nie zapowiedziano bowiem na ten moment żadnych planów wypuszczenia gry na rynki zachodnie, choć w Japonii tytuł pojawi się już 15 kwietnia na urządzenia z iOS i Android. Jednak w opisie filmu znajdziemy informację, by oczekiwać kolejnych informacji o angielskiej wersji LAST CLOUDIA, więc pozostaje skrawek ten nadziei!