Share This Post

Wieści z branży gier

Lobby online do Dead or Alive 6 trafią w najbliższej aktualizacji

Lobby online do Dead or Alive 6 trafią w najbliższej aktualizacji

Fani i gracze Dead or Alive 6 w końcu doczekają się sieciowych lobby w najnowszej aktualizacji 1.03b, która ma się pojawić 11 kwietnia, czyli już w ten czwartek (dokładny czas dostępności może się różnić przez strefy czasowe) – jak powiadamia o tym oficjalny Twitter serii. Pierwsza część aktualizacji, 1.03a, która zbalansowała rozgrywkę, naprawiła bugi i dodała nowe DLC ukazała się jeszcze końcówką marca.

Dotychczas jedynym trybem dostępnym do gry online był tryb rankingowy, pozwalający nam walczyć tylko z losowymi przeciwnikami w okolicach naszego poziomu. Wraz z nadejściem lobby, będziemy mogli prowadzić bardziej swobodne potyczki, niezaważające o naszej randze, sprawując pieczę nad tym, z kim gramy.

Dead or Alive 6 dostępne jest na PC poprzez Steam, PlayStation 4 oraz Xbox One. Na każdej z tych platform znajdziecie także darmową wersję Core Fighters.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>