Share This Post

Wieści z branży gier

Minimalistyczne OCO do pobrania na telefony

Minimalistyczne OCO do pobrania na telefony

O co chodzi: OCO to minimalistyczna platformówka zręcznościowo-logiczna naciskająca na prezentację audiowizualną, której premiera odbywa się już dzisiaj. Kręcąc się i skacząc wkoło, jednym dotknięciem ekranu będziemy szukać abstrakcyjnego końca małych, kolistych plansz, których gra dostarcza aż 135. Każda z nich zaś posiada proceduralnie generowaną muzykę tak, by nigdy się nie znudził nam jeden motyw.

OCO, podług minimalizmu, prostotą świeci z zewnątrz, którą w środku zwija i wykręca, wyciskając ciężkie łamigłówki, których nie powinno nam braknąć, gdyż sieciowe korzenie będą wychodzić z ziemi w postaci codziennych wyzwań lub poziomów tworzonych przez innych graczy.

Łamać głowy nad tym jednym dotykiem możecie za darmo już teraz na urządzeniach z systemem iOS. Użytkownicy Androida będą musieli poczekać jeszcze tydzień, do 12 kwietnia.

 

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>